باشگاه مشتریان آرد تابان


بیش از شصت سال است که انتخاب اول مصرف کنندگان آرد هستیم


 

www.tabanflourmills.com

 
ارخانه آرد تابان که تاسیس آن به سال ۱۳۳۱ بر میگردد با بیش از شصت سال تجربه یکی از قدیمی ترین صنایع کشور می باشد و همواره بعنوان قطب اصلی تولید انواع آرد مرغوب و با کیفیت در کشور مطرح است.این کارخانه طی سالیان متمادی با خدمات خود همیشه بعنوان انتخاب اول مصرف کنندگان اعم از صنوف خبازی،قنادی،نانهای صنعتی وحجیم ونیمه حجیم،ماکارونی و… مورد توجه و نظر بوده است .
کارخانه آرد تابان در سال ۱۳۹۱ برای چهارمین بار نوسازی شد واکنون بخش تولید آرد این کارخانه افتخار این را دارد که بعنوان مدرن ترین کارخانه آرد جهان مورد شناسایی بین المللی است.
کارخانه آرد تابان در سال ۱۳۹۳ در همایش روز جهانی غذا از سوی وزرات بهداشت درمان و آموزش پزشکی بعنوان “سرآمد” صنعت آرد سازی کشور انتخاب و در همان سال از سوی مجامع دانشگاهی بعنوان کارخانه نوآور در دستیابی به اهداف توسعه ای در حوزه نان مورد تقدیر قرار گرفته است.
 
 

آرد را به قیمت کارخانه
مستقیم و بی واسطه خریداری نمایید
و از تخفیف ویژه بهره مند گردید

 
 
 
آرد تابان در اقدامی نو ظهور و برای اولین بار در کشور مشتریان خود را به عضویت در باشگاه مشتریان در آورده و ضمن ایجاد تسهیلات لازم در هنگام خرید آرد،با هر مرحله خرید به اعضاء خود امتیاز می دهد.
اعضای این باشگاه فقط با یک تلفن ،آرد مورد نظر خود را در اسرع وقت و درب کارگاه دریافت می نمایند.
مشترکین آرد تابان به ازای خرید هر کیسه آرد ۱ امتیاز دریافت خواهند کرد و با مراجعه به سایت :
www.tabanflourmills.com
و وارد کردن رمز عبوردر صفحه اختصاصی خود مجموع امتیازات تعلق گرفته را ملاحظه خواهند کرد و در صورت رسیدن به حد نصاب لازم از تسهیلات آن بهره مند خواهند شد.

نحوه محاسبه امتیاز

مزیتهای عضویت
در این باشگاه

عضویت در این باشگاه دائمی بوده و در صورت تغییر آدرس محل کار عضویت به آدرس جدید منتقل خواهد شد.
تعداد عضو در نانوایی محدود نبوده و افراد مختلف می توانند تواما از آدرس یک نانوایی عضو این باشگاه شوند(یک کارت عضویت برای صاحب نانوایی و یک کارت مجزا برای مباشر یا اجاره دار).
دارندگان کارت آبی همواره از ۲۵% تخفیف در کرایه حمل برخوردار خواهند بود.
دارندگان کارت نقره ای همواره از ۵۰% تخفیف در کرایه حمل برخوردار خواهند بود.
دارندگان کارت طلایی همواره از ۱۰۰% تخفیف در کرایه حمل برخوردار خواهند بود.

شرایط عضویت
در این باشگاه

در حال حاضر فقط نانوایانی که سهمیه آزاد مصرف می کنند (نانوایان آزاد پز)می توانند عضو باشگاه مشتریان آرد تابان شوند.
تنها با یک تماس با تلفن ۶۶۸۰۰۸۹۳ و در اختیار گذاشتن مشخصات مورد نیاز در صورت واجد شرایط بودن کارت عضویت شما صادر و ارسال خواهد گردید.